Produkty

– Káva Miscela Oro 1kg : Chuť pravej talianskej kávy vo vysokej kvalite. Jedná sa o zmes Arabiky. Káva získala certifikát Kosher.
– Káva Miscela Argento 1kg : Vynikajúca zmes zrnkovej kávy Arabika a Robusta. Pocítite jemnú chuť a výraznú arómu. Káva získala certifikát Kosher.
– Káva Decaffeinato 1kg : Bezkofeinová káva, ktorá obsahuje zmes vysokohorských arabik, pritom nulový obsah kofeínu. Káva získala certifikát Kosher.
– Horúca čokoláda Mr. Ciok 25g x 30ks. : Instantná tmavá čokoláda s vysokým obsahom kakaa.

Kávovary La Faimaca

Predstavujeme Vám profesionálne kávovary značky La Faimaca. Našim partnerom ponúkame dodanie, servis aj údržbu.Kavovary La Faimaca

LaFaimac je spoločnosť, ktorá od roku 1980 pôsobí vo výrobe espressových kávovarov pre bary, reštaurácie, hotely zamerané na dokonalosť a kvalitu.

Naše kávovary sú vyrábané v Taliansku s použitím špecializovaných techník a najlepších materiálov, ktoré sú taktiež talianskeho pôvodu.

Ponúkame Vám zbrusu nové technologické produkty, kompaktný dizajn, jednoduchý a funkčný mechanizmus. Toto sú všetko faktory, ktorými sa vyznačujú nové kávovary LaFaimac.

Reklamné predmety, promo predmety

– Pre našich partnerov máme v ponuke šálky, servítky, menu stojany. Pre viac informácii nás kontaktujte.

Kontakt

Tel.č.(1): 0903 618 311

Tel.č.(2): 0911 334 522

Tel.č.(3): 0903 963 657